Kapitola 2.

16. června 2010 v 14:02
-Ucítila jsem jeho ruku na boku. Málem jsem vyjekla. Nathaniel hned stáhnul ruku zpátky. Měla jsem pocit že je u mě hrozně blízko. Jakoby se na mě tisknul.
Cítila jsem jeho tlukot srdce, jeho dech. Jeho ruce se obročily kolem mého pasu. Mám mu to zatrhnout dokud to jde, nebo ho nechat ať dělá své? Nevděděla jsem co dělat!
.....
Nechala jsem ho!- ,,M-mám strach!" -To bylo jediné na co jsem se zmohla. Silně si mě přitisknul k sobě. Teď už mi zbývalo jediné. Obejmout ho sama. K tomu jsem se nezmohla.- ,,Nathaniely..." -Povolil stisknutí. Už měl jen ruce na mých bocích.- ,,P-promiň, asi sem to přehnal. Vždycky dřív dělám, než myslím. Asi tě nechám osmotě, no aby ses mohla převlíknout!" -Rozsvítil. Sundal si košili i trčko. Tričko mi podal. Odemknul a otevřel dveře, ale netušil že Sépie (už všechny tři) právě pobíhají kolem! Hned jak ho jediná uviděla, zapištěla a byly tady všechny tři. Rychle zabouchnul a zamknul dveře.- ,,Zdá se že se budeš muset převlíknout v mé společnosti!" -Tak to byl trošičku šok! Ani táta mě neviděl od pasu nahoru jen s podprsenkou! A teď se tady mám svlékat před někým, kdo mě málem znásilnil? Tak to je moc! Ale nic jiného mě nezbývalo. Leda že bych tady trajdala ve špinavým tričku. A to se mi zrovna moc nechtělo.- ,,Ach, no dobře! Ale aspoň se otoč a nekoukej se!" -Otočil se a zdálo se že se nedívá. Sundala jsem si tílko a..... nee sakra! tílko se mě zaseklo o náušnici! Teď budu potřebovat pomoc. Nathanielovu pomoc.- ,,Ehm, Nathaniely? Mohl bys na chvilku. Zaseklo se mi tílko o náušnici!" -Trošku cuknul, ale pak se otočil. Přišel ke mě a opatrně mi vyvlíknul tílko z náušnice. Potom, ale udělal něco nečekanýho. Vzal houbičku a začal mi utírat tu zelenou tekutinu, která mi na kůži zůstala. Teď jsem byla uplně v koncích. Srdce bušilo jak splašený, nohy se rozklepaly a začaly mi rudnout tváře. Nathaniel si toho všimnul. Jen se pousmál a pokračoval dál, jen mi dal ruku na rameno. Když skončil, odložil houbičku a dal mi druhou ruku na bok. Ruku co měl do teď na mém rameni mu sjela až na můj zadek. Já věděla že je to perverzák! Nechala jsem to být, ale tentokrát jsem mu ruce obotčila kolem krku. Muchlala jsem se s idolem všech žen. Můj sen se vyplnil!
Takže extra perverzní díl. Víc vypovídá o povaze autorky. Hold je to perverzní autorka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blondie* Blondie* | Web | 16. června 2010 v 16:19 | Reagovat

PSala jsem to narychlo,paní učitelko češtiny :P A ne,není to krátký

2 Katyra Katyra | Web | 16. června 2010 v 17:50 | Reagovat

no moje je tiež trochu vtipné...hlavne keď sa nehádame...ale ono má vlastne svoj svojský vtipný sarkazmus ktorý som ja nikdy nevedela použiť...a ja niesom vôbec vtipná takže netuším po kom to má...:) a pozrdavujem tvoje schizodvojča :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama